.

Bol raz jeden človek

Bol raz jeden človek

nimble_asset_Karta-FINAL-s-ntp

Niečo o nás

Čo ponúkame

Našim produktom je kresba s nenapodobiteľným rukopisom kresličov s mentálnym postihnutím a jej aplikácia na rôzne produkty, ktorá je v zásade bez hraníc.
Ponúkame svoju vlastnú tvorbu pod značkou Hento Toto v podobe brošní, odznakov, tričiek, ponožiek, tašiek, pohľadníc, čokolád, tetovačiek, nálepiek a podobne. Nájdete nás na www.hentototo.sk. 
Radi tvoríme aj jedinečné produkty na zákazku podľa preferencií a potrieb zákazníka.

V čom je náš podnik spoločensky prospešný

Sme kreatívne grafické štúdio založené pre kolegov s mentálnym postihnutím, vychádzajúc z ich potrieb a záujmov. Tie sme spoločne rozvíjali viac ako 10 rokov v rámci pracovno-terapeutických aktivít a výsledkom tejto práce je, že zo záľuby v umeleckých aktivitách sa stalo platené zamestnanie a z kamarátov naši kolegovia-kresliči. Prácu našich kresličov dopĺňajú profesionáli z rôznych oblastí a preto sú výstupy z tvorby originálne a kvalitné. Snažíme sa rúcať stereotypné predstavy a predsudky verejnosti o ľuďoch s mentálnym postihnutím, ktorí boli a sú najťažšie zamestnateľnou skupinou na trhu práce .
Špecifikom nášho sociálneho podniku je tiež skutočnosť, že dávame priestor na profesionálne uplatnenie aj ľuďom s iným druhom znevýhodnení. Snažíme sa objaviť a podporiť v každom to najlepšie.

Podnikáme v oblastiach:

reklama bižutéria a darčekové predmety odevy a obuv pre deti  potraviny a nápoje

Základné údaje

Druh RSP: integračný 

Dátum pridelenia štatútu: 21.1.2022

Počet zamestnancov: 6 – 10

Servisné poukážky: Nie

Náhradné plnenie: Áno

Platca DPH: Áno

Adresa: Grösslingová 2466/47, 811 09 Bratislava

Tel.: +421 908 733 267

E-mail: ahoj@hentototo.sk

Web

IČO: 30868726

DIČ: 2022263463

IČ DPH: SK2022263463

Finstat

Naša ponuka

Našim produktom je kresba nenapodobiteľným rukopisom kresličov s mentálnym postihnutím a jej aplikácia je v zásade bez hraníc. 

____

ikonka - lokátor Grösslingová 2466/47, 811 09 Bratislava

+421 908 733 267

ahoj@hentototo.sk

Ponúkame svoju vlastnú tvorbu pod značkou Hento Toto v podobe brošní, odznakov, tričiek, ponožiek, tašiek, pohľadníc, čokolád, tetovačiek, nálepiek, atď. 
Radi tvoríme aj jedinečné produkty na zákazku podľa preferencií a potrieb zákazníka.