.

CIVA s. r. o.

CIVA s. r. o.

nimble_asset_Karta-FINAL-s-ntp

Niečo o nás

Čo ponúkame

Kreatívna dielňa realizuje ručnú tvorbu umeleckých diel, doplnkov, vyrába reklamné a darčekové predmety. Ručnú tvorbu predstavuje zdobenie vianočných predmetov podkladovým farbením, tvorba vzorovaného povrchu, výroba brošní, výroba mašlí, ručne odlievané vzory a ich prilepenie, lepenie ďalších doplnkov a dekorácií, farbenie, tieňovanie a finalizácia diela.

Spoločnosť zabezpečuje aj vysoko špecializované služby projektového manažmentu, prípravu projektov EŠIF a široké spektrum služieb v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti.

V čom je náš podnik spoločensky prospešný

Registrovaný sociálny podnik CIVA s. r. o. je novým podnikom a pozitívny sociálny vplyv dosahuje vytvorením a udržaním pracovných miest pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím, zdravotne znevýhodneným a zraniteľným osobám.
Podnik zapája zamestnancov do procesu tvorby originálnych diel vo vznikajúcej kreatívnej dielni, kde podporuje zručnosti a tvorivosť.  S ohľadom na zdravotný a osobný stav zamestnancov vytvára podnik individuálne podmienky na prácu z domu, čím zapája do pracovného pomeru znevýhodnené osoby.

Podnikáme v oblastiach:

bižutéria a darčekové predmety nábytok a bytové doplnky ochrana a bezpečnosť iné (tovary a služby)

Základné údaje

Druh RSP: integračný

Dátum pridelenia štatútu:23.6.2022

Počet zamestnancov: 1-5

Servisné poukážky: Nie

Náhradné plnenie: Áno

Platca DPH: Nie

Adresa: Ratkovo 36, 038 54 Krpeľany

Tel.: +421 948 492 949

E-mail: info@civa.sk

Web

IČO: 54289114

DIČ: 2121642985

IČ DPH: 

Finstat
OR SR

Naša ponuka

CIVA

Kreatívna dielňa a špecializované služby projektového
manažmentu

____

ikonka - lokátor Ratkovo 36, 038 54 Krpeľany

+421 948 492 949

info@civa.sk

Kreatívna dielňa – ručná tvorba umeleckých diel, doplnkov, reklamných a darčekových predmetov. Zdobíme vianočné predmety podkladovým farbením, vzorovaním povrchu, v našej ponuke je výroba brošní, výroba mašlí, ručne odlievané vzory a ich prilepenie, lepenie ďalších doplnkov a dekorácií, farbenie, tieňovanie a finalizácia diela. Ponúkame dekoračné predmety s témou Vianoc i Veľkej noci.

Zabezpečujeme aj vysoko špecializované služby projektového manažmentu, prípravu projektov EŠIF a široké spektrum služieb v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti.