.

EVENIT, s.r.o.

EVENIT, s.r.o.

nimble_asset_Karta-FINAL-s-ntp

Niečo o nás

Čo ponúkame

Náš sortiment tvorí bytový textil a doplnky, ktorých jedinečný vzhľad vynikajúco dotvára každý interiér.
V súčasnosti ponúkame našim klientom bohatú škálu textilu, ktorú tvoria deky, posteľné obliečky, prehozy, prestieradlá, návliečky, paplóny, vankúše a matrace. Tento sortiment dopĺňajú rovnako kvalitné bytové doplnky, napríklad dekoračné vankúše, obrusy, bytové vône, kozmetické a ošetrovacie prípravky. 

V časti „Kúpeľňa“ nájdete kvalitné a značkové uteráky, osušky, župany, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré presne zodpovedajú Vašim predstavám. Spolu hravo vyčarujú z Vášho domova miesto jedinečne vystihujúce Váš štýl a osobnosť.

Na základe požiadaviek našich partnerov sme do ponuky pridali kvalitné lokálne potravinárske výrobky, ako medy, medoviny, čaje, čokolády, mandle, hrozienka a iné drobné pochutiny.

Radosť však môžete spraviť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, či rodinným priateľom. Určite sa potešia, ak ich prekvapíte originálnym darčekom v podobe rozličných doplnkov alebo vychytávok určených pre celú domácnosť.
Vďaka dynamickej, úzkej a intenzívnej práci našich aj externých spolupracovníkov prešla naša rodinná firma rozsiahlym vývojom.

V čom je náš podnik spoločensky prospešný

Sociálny podnik Evenit už niekoľko rokov zamestnáva výlučne ZŤP občanov, vzdeláva a zabezpečuje im primeranú prácu vzhľadom na zdravotné postihnutie.

Podnikáme v oblastiach:

nábytok a bytové doplnky dom a záhrada 

bižutéria a darčekové predmety

 

Základné údaje

Druh RSP: integračný, všeobecný 

Dátum pridelenia štatútu:20.4.2021

Počet zamestnancov: 1-5

Servisné poukážky: Nie

Náhradné plnenie:  Áno

Platca DPH: Áno

Adresa: Obchodná 784/8, 900 26 Slovenský Grob

Tel.: +421 915 443 055

E-mail: evenit@evenit.sk

Web

IČO: 43919073

DIČ: 2022521897

IČ DPH: SK2022521897

Finstat
OR SR

Naša ponuka

Evenit, s.r.o.

Predajňa zameraná na predaj kvalitného bytového textilu a doplnkov do domácnosti ako zdravé fľaše, termosky, termonádoby, dekoračné doplnky. 

____

ikonka - lokátor M.R.Štefánika 17, 902 01 Pezinok

+421 915 443 055

zevenit@evenit.sk

V našej predajni nájdete aj najznámejšie značky na trhu ako Matejovský, ScanQuilt, Praktik, Greno, Eurofirany, Materasso, Issimo, Texicop, Stexo… Zároveň pripravujeme na mieru darčekové balenia (med, medovina, mandle, čaje, čokolády, hrozienka, oriešky, čokolády, pralinky). 

Vzhľadom k množstvu našich spokojných zákazníkov je aj naďalej naším cieľom, aby sme náš sortiment neustále dopĺňali o novinky, ktoré sú praktické a využiteľné v každodennom živote. Budeme radi, ak navštívite našu stránku a veríme, že Vás naša široká ponuka zaujme. Budeme nesmierne radi, ak sa pridáte k našim ďalším zákazníkom.